Tu gali sukurti savo filmą ar reportažą mokslo ir kultūros populiarinimo tema, bei jį patalpinti Zmogus.info svetainėje - tiesiog tau reikia atsiųsti filmuotą medžiagą, kuri atitiktų techninius reikalavimus, o mes ją peržiūrėsime, jeigu reikia sumontuosime ir paskelbsime Zmogus.info administruojamuose šaltiniuose. Prisidėdamas prie Zmogus.info mediatekos gausinimo tu ne tik papildai nuolatos augančią, vieningą mokslo ir kultūros reportažų video bazę lietuvių kalba, bet ir pats gauni naujos patirties, įgyji daugiau pasitikėjimo savimi, mokaisi organizuoti savarankišką darbą ir dirbti komandoje. Patys aktyviausi reporteriai skatinami organizacijos dovanomis ir rekomendacijomis.

Medžiagą apimančią nedaugiau kaip 2 GB, galite mums atsiųsti paspaudę žemiau esančią nuorodą. Gavėjo el.p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Iškilus klausimams rašykite tuo pačiu el.p. arba skambinkite Tel: 8 610 00039Techniniai reikalavimai video medžiagai:
♦ Reikalingas raštiškas sutikimas žmogaus kuris yra jūsų filmuotos medžiagos objektas:
 Atsiklausdami ar asmuo sutinka, jog būtų filmuojamas, paprašykite pasirašyti filmavimo/fotografavimo ir surinktos medžiagos neatlygintino viešinimo sutikimą. Tai padės išvengti galimų nesusipratimų susijusių su medžiagos rinkimu ir publikavimu. Raštiškas sutikimas privalo būti prisegtas (atskanuotą formą) prie video medžiagos. Čia galite rasti sutikimo šabloną////RUOŠIAMA///
♦ Konkrečių kokybės reikalavimų neteikiama. Savaime suprantama, jog vaizdo ir garso kokybė privalo būti patenkinama, taip pat laikomasi įstatymų ir etinių normų. 
Joomla templates by a4joomla