Danutė Gailienė - habilituota socialinių mokslų daktarė, profesorė. 

Albinas Bagdonas - socialinių mokslų daktaras, profesorius.Vyacheslav Dubinin - biologijos mokslų daktaras, Maskvos valstybinio universiteto profesorius. 
Segey Savelyev - Rusijos Federacijos mokslininkas. Gimė Maskvoje 1959 m. Evoliucionistas, polineurologas, biologijos mokslų daktaras, profesorius, „Nervų sistemos vystymosi laboratorijos“ prie „Žmogaus Morfologijos Instituto“ vedėjas. Sergejus Saveljevas yra išleidęs daugiau kaip 10 monografijų, parašė virš 100 mokslinių straipsnių, taip pat yra pirmojo pasaulyje Stereoskopinio žmogaus smegenų atlaso autorius, už kurį 2001 m. buvo apdovanotas kaip geriausio mokslinio darbo Topofizinės anatomijos ir operatyvinės chirurgijos srityje autorius.
„Žmogus prasideda ten kur jis mėgina elgtis priešingai biologiniams taisyklėms determinuojančiomis jo elgseną t.y. kuomet neieško tiesioginės naudos sau“


Tatyana Chernigoskaya - Rusijos Federacijos mokslininkė, biologijos mokslų daktarė, profesorė. Gimė Leningrade (Sankt Peterburgas) 1947 m. Mokslo interesų sritys: neuro mokslai, psicholingvistika, sąmonės teorijos. 
"Smegenis - tai pati sudėtingiausia struktūra visatoje"Larisa Choziainovna - Psichologė, kanisterapeutė iš Sankt Peterburgo (Rusija). L. Choziainova yra knygos "Kam šuo reikalingas žmogui" autorė. 
Joomla templates by a4joomla